Programajánló
Vitányi Judit és Csorba Gergő duóban lép színpadra
aug 12
A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar által szervezett Klasszikus Gitárosok Debreceni Találkozóján közösen lép színpadra 2017. augusztus 12-én a kereskedelmi televíziós csatornáról is ismert műsorvezető, Vitányi Judit, valamint Csorba Gergő gitárművész, a Nagytemplom kántora.
Egyháztáji vásár augusztus 12-én!
aug 12
Minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők!
Dicsőítő Iskola 2017 - meghívó
aug 07
"csak az élő magasztalhat Téged" Ézs 38,19   Szeretettel hívunk téged is a Sófár Református Dicsőítő Iskolába!  Idén nyáron (augusztus 7-10.) már 10. alkalommal gyűlhetünk össze, Isten dicséretére. A tábornak idén a Kecskeméti Református Egyházközség intézményei adnak helyet.
Nagyváradi orgonaművész játszik a Református Nagytemplomban
aug 06
Augusztus 6-án (vasárnap) 18 órától Kristófi János orgonaművész, a nagyváradi székesegyház orgonistája ad ingyenes koncertet a Debreceni Református Nagytemplomban.
Civil nyílt nap a Dorcas Campingben
aug 06
Tisztelettel és nagy szeretettel meghívjuk Önt a 2017. 08. 06-án Civil nyílt nap keretében megrendezésre kerülő Családi napra, Szemléletformáló foglalkozásra a Biblia tükrében, valamint prevenciós egészségnapra, melyet a Dorcas Campingben tartunk.
Debrecen In Wittenberg 2017
aug 02
Debrecen, a Reformáció városa, a Tiszántúli Református Egyházkerület lelki és szellemi központja képviseli a Magyarországi Református Egyházat a Wittenbergi Reformáció Világkiállításon. Minden érdeklődőt szeretettel várunk 2017. augusztus 2-től 7-ig naponta 10.00 és 18.00 h között a CPCE/GEKE pavilonjában, a Luther Kertben! Debrecen pályázik az Európa Kulturális Fővárosa 2023 címre.
Segíts iskolatáskával!
aug 01
Javában zajlik már a Magyar Református Szeretetszolgálat iskolakezdési kampánya: augusztus 31-ig várják az új vagy használt, de még jó állapotú iskolatáskákat és tanszereket. Az adománygyűjtésről Kőrösi-Gilicze Rékával, a szervezet kommunikációs vezetőjével beszélgettek a reformatus.hu-n.
Egyháztáji vásár július 29-én
júl 29
Minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők!
Damaszkuszi út a Csillagponton és a Családi napon
júl 28
Tisztelettel és nagy szeretettel meghívjuk Önt a Damaszkuszi út elnevezésű programunk soron következő alkalmaira, mely 2017. 07. 28-án kerül megrendezésre a Debreceni Agrártudományi Egyetemen a „Csillagpont” elnevezésű ifjúsági rendezvény keretében; továbbá szeretettel várjuk a 2017. 07. 29-én rendezendő Családi napra, valamint Szemléletformáló foglalkozásra is a Biblia tükrében, a Dorcas Campingbe.
Ébreszd fel a városod! - “Városom reformációja” - városkommunikációs pályázat
júl 25
“Városom reformációja” címmel nagyszabású, országos és határon túli városkommunikációs pályázatot hirdet a Reformáció Emlékbizottság, melyben változatos közösségi események kreatív koncepcióit várják, melyek közül a nyertes pályamunkát megvalósítják.