Programajánló
Segíts iskolatáskával!
aug 01
Javában zajlik már a Magyar Református Szeretetszolgálat iskolakezdési kampánya: augusztus 31-ig várják az új vagy használt, de még jó állapotú iskolatáskákat és tanszereket. Az adománygyűjtésről Kőrösi-Gilicze Rékával, a szervezet kommunikációs vezetőjével beszélgettek a reformatus.hu-n.
Egyháztáji vásár július 29-én
júl 29
Minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők!
Damaszkuszi út a Csillagponton és a Családi napon
júl 28
Tisztelettel és nagy szeretettel meghívjuk Önt a Damaszkuszi út elnevezésű programunk soron következő alkalmaira, mely 2017. 07. 28-án kerül megrendezésre a Debreceni Agrártudományi Egyetemen a „Csillagpont” elnevezésű ifjúsági rendezvény keretében; továbbá szeretettel várjuk a 2017. 07. 29-én rendezendő Családi napra, valamint Szemléletformáló foglalkozásra is a Biblia tükrében, a Dorcas Campingbe.
Ébreszd fel a városod! - “Városom reformációja” - városkommunikációs pályázat
júl 25
“Városom reformációja” címmel nagyszabású, országos és határon túli városkommunikációs pályázatot hirdet a Reformáció Emlékbizottság, melyben változatos közösségi események kreatív koncepcióit várják, melyek közül a nyertes pályamunkát megvalósítják.
A Kálvin Kiadó és a Magyar Bibliatársulat a Csillagponton
júl 25
A Kálvin Kiadó és a Magyar Bibliatársulat munkatársai az idei Csillagponton is szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt a Lehetőségek Piacán.
Csillagpont 2017
júl 25
Csillagpont - Református Ifjúsági Találkozó Debrecenben július 25-29. között.
Hangverseny az Árpád téri Református Templomban
júl 23
A szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak! Szopkó Dóra kérdezte Szilasi Zoltán, hetednapi adventista lelkipásztort az Európa Rádióban.
Háromszoros Grammy-díjas kórus a Nagytemplomban
júl 18
Először lép fel Debrecenben az amerikai Pacific Boychoir Academy világhírű fiúkórusa, akik ingyenes hangversenyt adnak július 18-án a Református Nagytemplomban. Korábban turnéztak már Ausztráliában, Dél-Amerikában, Kínában és Oroszországban is, versenyeztek az America’s Got Talent című tehetségkutató tévéműsorban, valamint Nelson Mandela temetésén is szolgáltak.
Egyháztáji vásár július 15-én
júl 15
Egyháztáji vásár július 15-én.
A Debreceni Ajtók - Fotókiállítás
júl 14
A Debreceni Ajtók - Fotókiállítás A kiállítást dr. Fekete Károly, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke nyitja meg. 2017. július 14 - augusztus 7.