Programajánló
A Bélyegeken a Reformáció c. kiállítás Bécsben
feb 15
2018
A Collegium Hungaricum szeretettel hív minden érdeklődőt a BÉLYEGEKEN A REFORMÁCIÓ c. kiállításmegnyitójára, valamint a SERVET zenekar azt követő koncertjére.
Házasság hete - 2018 - hanganyaggal
feb 11
2018
Hazánkban tizenegyedik alkalommal rendezik meg a házasság hetét a keresztény egyházak és civil szervezetek széles körű összefogásával – idén a családok éve programjaihoz kapcsolódóan. A már több mint húsz országban jelen lévő mozgalom célja, hogy felhívja a figyelmet a házasság, a család értékeire, valamint segítséget nyújtson a házasságra készülőknek vagy a párkapcsolati problémákkal szembesülőknek. A február 11. és 18. között zajló országos rendezvénysorozat házaspár arca Zámbori Soma színművész és felesége, dr. Fazekas Rita. A központilag szervezett programok fővédnöke Herczegh Anita, a köztársasági elnök felesége.
VII. Bátori Kupa
feb 10
2018
Az Arany Sárkány Focisuli, mely Nyírbátorban a labdarúgás utánpótlás bázisa, 2018. február 10-11-én rendezi meg a két napos VII. BÁTORI KUPÁT, melyen az országos hírnévvel bíró utánpótlás csapatokat látja vendégül, három korosztályban (U/7, U/10, U/11).
A csodálatos kenyérszaporítás - Karátson Gábor akvarelljei Márk evangéliuma szerint
feb 10
2018
A CSODÁLATOS KENYÉRSZAPORÍTÁS KARÁTSON GÁBOR AKVARELLJEI MÁRK EVANGÉLIUMA SZERINT Kiállítás-búcsúztató programok/ Finisszázs
XI. Tiszántúli Református Jótékonysági Bál
feb 09
2018
Szeretettel hívjuk a XI. Tiszántúli Református Jótékonysági Bálra, amely 2018. február 9-én lesz a debreceni Kölcsey Központban 18 órai kezdettel.
Viola Judit: Sasok a viharban II. könyvbemutató
feb 09
2018
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
A Debreceni Református Kollégium Kántusának műsora a Kölcsey Központban
feb 08
2018
„DE LELKEM ISTEN MEGNYITÁ – A KÖZTÜNK ÉLŐ ARANY JÁNOS A Déri Múzeum Arany János-emlékkiállításának kísérőrendezvénye   2018. február 8. (csütörtök) 17 óra A Debreceni Református Kollégium Kántusának műsora Vezényelnek: Berkesi Sándor és Arany János karnagyok
I. Ferencvárosi Szakrális Kórustalálkozó
feb 07
2018
I. Ferencvárosi Szakrális Kórustalálkozó a Dunamelléki Református Egyházkerület Székházában lesz - minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők!
I.Lencztelepi Református Jótékonysági Bál - hanganyaggal
feb 03
2018
Az ünnepek elmúlásával kezdetét veszi a Báli és Farsangi szezon. Csodálatos környezetben a Szusz Park ad otthont az I. Lencztelepi Református Jótékonysági Bálnak.
Berkesi Sándor előadása Mezőtúron gyülekezeti éneklésünkről
jan 29