Programajánló
A mese és a gyermek - Szakmai nap a DRHE-n
ápr 24
2018
A Debreceni Református Hittudományi Egyetem Felnőttképzési Központja, Magyar Nyelvi és Irodalom Tanszéke és a Pedagógia és Pszichológia Tanszéke közös szakmai napot tart április 24-én.
Jótékonysági orgonakoncert a Kistemplomban április 22-én
ápr 22
2018
2018. április 22-én vasárnap 17 órakor Jótékonysági orgonakoncert lesz a kistemplomi orgona javára a Kistemplomban.
Kodály Zoltán terem névadó ünnepség a DRK Dóczy Gimnáziumában
ápr 18
2018
A DRK Dóczy Gimnáziuma tisztelettel meghívja Önt 2018. április 18-án, 11 órakor a Díszteremben tartandó hangversennyel egybekötött Kodály Zoltán terem névadó ünnepségére.
Hirdesd az Igét! - Legyetek tanítvánnyá! - „Ti azért így imádkozzatok...” Lelkipásztori csendesnap
2018
„Ti azért így imádkozzatok...”   Lelkipásztori csendesnap   2018. április 15–16., Berekfürdő
Helyeden vagy? - Evangélizáció a Hajdúböszörmény Kálvin téri református templomban
2018
Helyeden vagy?   Evangélizáció (nyílt előadássorozat) a Hajdúböszörmény Kálvin téri református templomban
Hirdesd az Igét! - Legyetek tanítvánnyá! - programnaptár 2018
2018
A Hirdesd az Igét! - Legyetek tanítvánnyá! programsorozat naptára a 2018-as eseményekkel:
Kortársművészek kortársművészetben - élményhangverseny a Kistemplomban
2018
Szeretettel várjuk Önöket 2018. április 14-én 16:00-tól a Debreceni Kistemplomban a Művészi Zene Kör szervezésében megrendezendő, Kortársművészek kortársművészetben élményhangverseny-sorozat I. alkalmára!
IV. Országos KOMPLEX Természettudományi Verseny - Döntő
2018
A Báthory Anna Református Általános Iskola közössége szeretettel meghívja Önt a  IV. Országos KOMPLEX Természettudományi Verseny Döntőjére.
Református tanúságtétel kritikus időkben
2018
Milyen kihívásokkal néznek szembe a közel-keleti reformátusok? Milyen szolgálatot végez a menekültek között a Magyarországi Református Egyház? Milyen választ adott a Görög Református Egyház az elmúlt évek menekültáradatára? Mindez kiderül a Zsinati Missziói Iroda április 14-i, szombati missziói konferenciáján.
Reformátusok Indiában - ismerkedés az indiai keresztyénséggel és protestáns egyházzal
ápr 13
2018
Szeretettel hívunk és várunk mindenkit!