Programajánló
Júniusi koncertek a Kistemplomban
jún 10
2018
2018. június 10., 17 óra  - Jótékonysági koncert a kistemplomi orgonáért, közreműködik a Debreceni Egyetem Monteverdi Énekkara. Vezényel: Takács Ildikó és Pazár István. A belépés ingyenes, orgonarestaurálásra szánt adományokat perselyben lehet elhelyezni.
Évadzáró hangverseny
jún 05
2018
A Tiszántúli Református Egyházkerület szeretettel hívja az érdeklődőket a Debreceni Kollégiumi Kántus 279. munkaévének záróhangversenyére!
A Nagytemplomban ér véget a Holland-Flamand Fesztivál
jún 04
2018
Idén második alkalommal rendeztek Debrecenben Holland-Flamand Kulturális Fesztivált. A programsorozat záróeseménye június 4-én 19 órától Orgona-és ének koncert a Nagytemplomban.
Lelkészi műhelymunka Debrecenben
jún 04
Lelkészi műhelymunka Debrecenben
BIHart - XII. Református Művészeti Fesztivál
jún 03
2018
                                                Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
Jótékonysági zenés áhítat a nyírmeggyesi református templomban
jún 02
2018
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
Házasság, család és egyházi munka
máj 29
2018
Kedves Lelkipásztor Testvérek! Az Egyházkerületi Pasztorációs Intézet szeretettel és tisztelettel hívja házasság gondozó napokra a lelkészházaspárokat, amelyek célja a házastársi kapcsolat megerősítése a szolgálat folyamatos kihívásai közepette.
Legyetek tanítvánnyá! Gyülekezeti felnőttképzési program a Szabolcs-Beregi Egyházmegyében
máj 27
Adj Isten Szatmárban! - Mátyás király közeli udvarában
máj 27
2018
Adj Isten Szatmárban! - Mátyás király közeli udvarában Cégénydányádi gyermeknap 2018. május 27. (vasárnap) Mátyás király és a reneszánsz emlékévét ünnepeljük 2018-ban - Hunyadi király születésének 575. és trónra lépésének 560. évfordulóját. A szervezők számos kulturális programot hirdetnek országszerte és határainkon túl. Ehhez a nagyszabású eseményhez csatlakozik Cégénydányád is az Adj Isten Szatmárban! - Mátyás király közeli udvarában elnevezésű programsorozattal. A Szamos menti falu méltó módon szeretne ünnepelni és bekapcsolódni ebbe a rangos esemény-sorozatba.
Pünkösdi családi délelőtt és gyermeknapi játszóház a DRK Múzeumában
máj 26
2018
Beteljesült ígéret Pünkösdi családi délelőtt és gyermeknapi játszóház a Debreceni Református Kollégium Múzeumában