Programajánló
Szatmár határok nélkül Fábiánházán
szept 14
2013
Immáron harmadik alkalommal kerül megrendezésre a Szatmár határok nélkül elnevezésű rendezvény Fábiánházán, a Reformátusok Szatmárért Közhasznú Egyesület szervezésében. De mit is kell tudni Egyesületünkről?
Kárpát-medencei lelkipásztori Focikupa
szept 13
2013
  A Kárpát-medencei Lelkipásztori Focikupát idén Kolozsváron rendezik meg, szeptember 13-án. A sporteseményt az Erdélyi Református Egyházkerület, a Kolozsvári és Kalotaszegi Egyházmegye valamint a tizenkét kolozsvári egyházközség közösen szervezi meg, és  szeretettel várnak minden sportolni, focizni vágyó lelkipásztori csapatot.
DRHE tanévnyitó
szept 08
2013
A Debreceni Református Hittudományi Egyetem szeptember 8-án, 14 órától tartja a Nagytemplomban istentisztelettel kezdődő, ünnepi tanévnyitó közgyűlését.
Egyháztáji vásár ismét a Széchenyi kertben
2013
Ismét megrendezi az egyháztáji vásárt a debreceni Széchenyi kerti református templom udvarán a Magyar Református Szeretetszolgálat.
25+ Szegeden – Találkozó
2013
  A Szeged-Kálvin téri Református Gyülekezet 2013. szeptember 7-8-án második alkalommal szervezi meg a 25 éven felüli, egyedülálló keresztyének szegedi találkozóját. Erre az alkalomra szeretettel hívják és várják az érdeklődőket.
Kárpát-medencei református tanévnyitó
2013
A Kárpát-medencei református tanévnyitó 2013. szeptember 7-én lesz. A helyszín Beregszász.
Előadás a hit harcairól a Kistemplomban
szept 05
2013
A debreceni Kistemplom Nőszövetsége szervezésében, Harc - bibliai párbajlecke címmel Dávid és Góliát története alapján előadást tart a hit harcairól a Kistemplomban 2013. szeptember 5-én 17 órától Százvai László a Kisvárdai Református Egyházközség Ifjúsági Lelkipásztora.
I V . Nemzeti Tanévnyitó Debrecenben
szept 01
2013
A 2013/2014-es tanévet Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere nyitja meg, beszédet dr. Hoffann Rózsa köznevelésért felelős államtitkár, Kósa Lajos, Debrecen polgármestere és dr. Fekete Károly, a Debreceni Református Hittudományi Egyetem rektora.
Országos református tanévnyitó Csopakon
aug 31
Időpont: 2013. augusztus 31. (szombat) 10 óra Helyszín: Csopak
Egyháztáji Vásár Debrecenben
aug 24
2013
  Első vidéki termelői piacát szervezi meg a Magyar Református Szeretetszolgálat augusztus 24-én, Debrecenben. A Széchenyi kerti református templom udvarára szervezett vásár nyolc és tizenkét óra között várja a jó minőségű, magyar áru iránt érdeklődőket.