Éltető sodrásban
feb 12
2018
Hazánkban tizenegyedik alkalommal rendezik meg a Házasság Hetét a keresztény egyházak és civil szervezetek széles körű összefogásával.
XI. Tiszántúli Református Jótékonysági bál - A báli menü
feb 6
Büféasztalos menüajánlat:
Megörvendeztetni a szíveket
feb 2
2018
Szeretettel hívunk mindenkit a XI. Tiszántúli Református Jótékonysági Bálra, amely 2018. február 9-én lesz a debreceni Kölcsey Központban, 18 órától. A bál idei kedvezményezettje a Nagydobronyi (Kárpátalja) Irgalmas Samaritánus Református Gyermekotthon. Dr. Fekete Károllyal, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspökével a bál megújult arculatáról, küldetéséről, közösségszervező erejéről és az adományozás szépségéről beszélgettünk.
A Ferencvárosi Torna Club sportolói a Kunmadarasi Református Általános Iskolában jártak
jan 30
2018
Molnár Bálint református hitoktató szervezésének köszönhetően a Kunmadarasi Református Általános Iskola és Óvoda bekapcsolódott a Fradi Suli Programba.
Szörényi Levente kapta a Kölcsey-emlékplakettet
jan 24
2018
Szörényi Levente Kossuth-, és Erkel Ferenc-díjas zeneszerző, gitáros, énekes és szövegíró kapta idén a Kölcsey-emlékplakettet, a rangos irodalmi-művészeti elismerést a magyar kultúra napjának alkalmából adták át a szatmárcsekei református templomban vasárnap.
XI. Tiszántúli Református Jótékonysági bál - A bál programja
jan 24
2018
Szeretettel hívjuk a XI. Tiszántúli Református Jótékonysági Bálra, amely 2018. február 9-én lesz a debreceni Kölcsey Központban 18 órai kezdettel.
XI. Tiszántúli Református Jótékonysági bál - A támogatott intézmény bemutatkozása
jan 16
Irgalmas Samaritánus Református Gyermekotthon – Otthon helyett Otthon
XI. Tiszántúli Református Jótékonysági Bál - jegyinformációk
jan 12
Jegyinformációk a XI. Tiszántúli Református Jótékonysági Bálra
Felvételi a Wáli István Református Cigány Szakkollégium 2017/18-as tanév 2. félévére
jan 10
2018
Kik lehetnek tagjai a szakkollégiumnak a 2017/18-as tanév 2. félévében?
„Ne csak szájjal valljuk meg Istent!” - Karácsonyra készültek a Debrecen környéki cigánymissziós gyülekezetek
jan 10
2018
Amikor a családok nagy része már azt sem tudja, hová kapjon a karácsonyi készülődésben, akkor érezzük igazán, hogy ideje megállni egy kicsit - az esztári, konyári, pocsaji, bagaméri és nyíradonyi testvérek bizonyságtételének hála több is sikerült ennél a debreceni Dorcas Campingben.